Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

UAT Municipiul Piatra-Neamț, cu sediul în str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, municipiul Piatra-Neamț, județul Neamț, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Extindere rețea iluminat public zona Bâtca Doamnei alimentată din PTCz 69 Piatra-Neamț", propus a fi amplasat în str. Bâtca Doamnei, Aleea Tineretului, Nucului, Aleea Cireșului, municipiul Piatra-Neamț, județul Neamț. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, municipiul Piatra-Neamț, județul Nemț şi la sediul titularului UAT Municipiul Piatra-Neamț din str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, municipiul Piatra-Neamț, județul Neamț, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-14.00 și vineri, între orele 8.00-12.00.
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, din municipiul Piatra-Neamț.

../common/calendar Postat la data de: 29.07.2024