Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

UAT Municipiul Piatra Neamț cu sediul în cu sediul în str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, municipiul Piatra Neamț, județul Neamț anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "Amenajare zone de agrement Deal Cozla", propus a fi amplasat în municipiul Piatra Neamț, punct Cozla – traseu turistic Trei Căldări, județul Neamț. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, municipiul Piatra Neamț, județul Nemț şi la sediul titularului UAT Municipiul Piatra Neamț din str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, municipiul Piatra Neamț, județul Neamț, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-14.00 și vineri între orele 8.00-12.00. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, din mun. Piatra Neamț.

../common/calendar Postat la data de: 30.07.2024