Anunț asupra luării deciziei etapei de încadrare - APM Neamț

UAT Municipiul Piatra-Neamț, anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția pentru Protecția Mediului Neamț, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului: continuarea procedurii privind emiterea aprobării de dezvoltarem pentru proiectul „Amenajare zone de agrement Deal Cozla", propus a fi amplasat în județul Neamț, municipiul Piatra-Neamț, punct „Cozla” – traseu turistic Trei Căldări. Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul autorității competente pentru protecția mediului - Agenția pentru Protecţia Mediului Neamț din Piața 22 Decembrie, nr. 5, municipiul Piatra-Neamț, județul Nemț, cod 610007, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-14.00 și vineri între orele 8.00-12.00, precum și la următoarea adresă de internet: http://apmnt.anpm.ro. Publicul intresat poate înainta comentarii/observații la proiectul deciziei de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a autorității competente pentru protecția mediului.

../common/calendar Postat la data de: 08.08.2024