Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Primăria Municipiului Piatra Neamț, cu sediul în mun. Piatra Neamț, str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, județul Neamț - anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "Amenajare zone de agrement Deal Cozla", propus a fi amplasat în județul Neamţ, mun. Piatra Neamț, punct ,,Cozla” – traseu turistic Trei Căldări. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5 şi la sediul solicitantului din mun. Piatra Neamț, str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, județul Neamț, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-16.30 și vineri între orele 8.00-14.00. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, din Piatra Neamț.

../common/calendar Postat la data de: 01.07.2024